Villa Vue Mer Et Les Saintes
| Wi-Fi | Prywatna plaża Plaża | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Villa Vue Mer Et Les Saintes Trois-Rivières oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Plage De Riviere Sens w prawie 4 km.
Morne Cadet znajduje się około 10 min jazdy samochodem od willi, a Parc Archéologique des Roches Gravées leży w odległości 25 min spacerem.
Z tarasu willi w Trois-Rivièresie roztacza się oszałamiający widok na morze. Zmywarka i klimatyzacja zapewniają komfortowy pobyt. W łazience znajduje się oddzielna toaleta, umywalka i prysznic. Dla wygody gości dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki.
Villa Vue Mer Et Les Saintes dysponuje pełnowymiarową kuchnią z lodówką, piekarnikiem i przyborami kuchennymi. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Kaz à Manjé, w około 1 km. Goście mogą skorzystać z przystanku Eglise de Trois Riviere, w prawie 300 m. Obiekt oferuje przestronny z tarasem.
- Lokalne atrakcje
- Habitation Mont Loue1271 km
- Anse Duquery2058 km
- Parc Archéologique des Roches Gravées939 km
- marche270 km
- Ancienne batterie de Canons1696 km
- Parc Des roches Graves966 km
- Cachot d'Esclaves de l'Habitation Belmont518 km
- L'Eclipse341 km
- Lotniska
- Terre-de-Haut (LSS-Port lotniczy Les Saintes)2,9 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Plaża
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Przebieralnia
- Patio
- Taras
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Zlew
- Telewizor LCD
- Gry planszowe
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Villa Vue Mer Et Les Saintes od lotniska Terre-de-Haut (LSS- Les Saintes)?
Villa Vue Mer Et Les Saintes znajduje się 8 min jazdy od lotniska Terre-de-Haut (LSS- Les Saintes). - ❓
Czy Villa Vue Mer Et Les Saintes posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Villa Vue Mer Et Les Saintes oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy Villa Vue Mer Et Les Saintes akceptuje zwierzęta?
Nie, Villa Vue Mer Et Les Saintes nie jest przyjazna zwierzętom. - ❓
Czy w willi znajduje się wanna z hydromasażem?
Tak, w willi jest gorąca kąpiel.